JOJ FAMILY

viac informácií

JOJ Family je plnoformátová rodinná televízia určená pre českých divákov a pre Slovákov žijúcich v Česku. Vysiela už sedem rokov ako voľne šírená DVB-T stanica, ktorá je zaradená do 4. českého multiplexu a je dostupná tiež v ponuke českých satelitných, káblových a IPTV operátorov.

Vo svojom pestrom a bohatom programe ponúka legendárne české filmy a seriály, zahraničné akvizície i európsku produkciu rôznych žánrov, ale predovšetkým to najlepšie z pôvodnej programovej tvorby materskej televízie JOJ.

Z vlastnej produkcie slovenskej TV JOJ bude v roku 2024 česká JOJ Family vysielať aj tie najčerstvejšie seriálové novinky Ranč, Kriminálka Kraj 2 či Lásky v Istanbule. Premiérových epizód sa dočkajú populárne relácie Nové bývanie a Na chalupe, ale tiež show Nákupné maniačky.

Dennú vysielaciu štruktúru budú naďalej tvoriť najmä overené a úspešné formáty – Súdna sieň, Policajti v akcii, Prvé oddelenie, Ochrancovia, Záchranári – a tiež etablované originálne seriály z dielne JOJ, akými sú Profesionáli, Kutyil s.r.o., Uhorčík alebo Hrobári.

Po prvýkrát vo svojej histórii uvedie JOJ Family v roku 2024 veľké české filmové klasiky, akými sú Dívka na koštěti, Copak je to za vojáka, Obecná škola, Tři veteráni, Pekařův císař, Císařův pekař, Dovolená s andělem, Anděl na horách, Limonádový Joe, Láska z pasáže, Kamarád do deště, Diskopříběh, Krakonoš a lyžníci, Příště budeme chytřejší, staroušku, Já už budu hodný, dědečku a ďalšie.

JOJ Family bude aj v roku 2024 pokračovať v uvádzaní starších legendárnych českých a československých seriálov, ktoré majú stále svojich verných fanúšikov, napríklad Třicet případů majora Zemana, Žena za pultem, Muž na radnici, Bylo nás šest, Dlouhá míle, Zákony pohybu. Po prvýkrát na obrazovkách tejto stanice diváci uvidia aj úspešný seriál Náhrdelník s Libušou Šafránkovou v hlavnej úlohe.