VALETIN

viac informácií

Valetin je partnerská sieť, lokálna platforma, ktorá predáva in-stream video reklamné formáty a ponúka zadávateľom v rámci slovenského inventory vyšší zásah na cieľové skupiny, efektívne plánovanie, jednoduchší nákup a podporu lokálneho trhu.

Valetin predstavuje predovšetkým brand safety prostredie pre zadávateľov vysokú viewabilitu a s minimalizáciou fraud trafficu. Tento systém distribúcie video reklamy na užívateľov odstraňuje nežiaduce prekryvy v zásahu unikátov medzi jednotlivými publishermi a technologicky zjednocuje predávané formáty video reklamy. Tie spĺňajú štandardy IAB. Samozrejmosťou je podpora nezávislých meracích skriptov na celom inventory.

  • najväčšie a najkomplexnejšie lokálne video inventory
  • viac ako 50 portálov zapojených do siete
  • viac ako 2,1 miliónov divákov mesačne
  • JOJ Group portály sú absolútnym lídrom v čase strávenom sledovaním videa

Po novom je do Valetin inventory zaradená aj naša streamovacia platforma JOJ play, na ktorej je možné tiež cieliť reklamu, dokonca aj na BIGSCREENoch! JOJ play dostane váš obsah k televíznemu divákovi a vaše video-reklamy do ich prirodzeného prostredia, do obývačky, do tabletu či mobilu.

Zároveň otvárame JOJ play pre partnerov siete Valetin. Vybraný obsah bude možné vidieť na JOJ play. Chceme divákom priniesť ďalší zaujímavý obsah z produkcie našich partnerov, partnerom rozšíriť divácku základňu a zadávateľom ešte viac kvalitného obsahu s možnosťou cielenia.