JOJ ŠPORT

viac informácií

Televízia JOJ Šport podporuje slovenský šport už dva roky od svojho štartu v októbri 2021.

Od sezóny 2023/2024 exkluzívne vysiela kompletný balík slovenského hokeja. K Tipos SHL a JOJ Šport Slovenskému poháru pribudla aj Tipos Extraliga!

Každý týždeň môžete byť spolu s nami súčasťou toho najpodstatnejšieho, čo sa deje v slovenskom hokeji. Okrem klubových súbojov prinesieme aj všetky zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie, vrátane vrcholného podujatia majstrovstiev sveta, ktoré sa tento rok uskutočnia v Česku.

Priestor dostane aj juniorská reprezentácia do 20 rokov, ktorá sa na prelome rokov zúčastní na šampionáte vo Švédsku s medailovým potenciálom. Celý rok sa prostredníctvom obrazoviek JOJ Športu môžete zoznamovať aj s talentovanými hokejistami a reprezentantmi do 18 rokov, ktorí celoročne pôsobia v SHL a pred zrakmi našich divákov odohrajú v apríli svetový šampionát tejto vekovej kategórie. Hokej je na JOJ Šport doma! 

Pravidelnou súčasťou portfólia JOJ Športu budú aj tradičné hokejové turnaje ako Nemecký pohár, prestížny dorastenecký turnaj Hlinka/Gretzky Cup, Memoriál Jána Staršieho (Danube Cup) a ďalšie.

S príchodom zimy na obrazovkách JOJ Športu nemôže chýbať sneh. Z novej sezóny Svetového pohára FIS v alpskom lyžovaní odvysielame všetky podujatia mužov a žien (okrem tých, ktoré sa uskutočnia v Rakúsku). Buďte s nami pri výkonoch skvelej Petry Vlhovej, bratov Žampovcov, Rebeky Jančovej či snowboardistu Samuela Jaroša. Okrem Alpine a Nordic kategórií opäť do vysielania zaradíme aj Snowboard, Freestyle či Jumping.

Z bohatej futbalovej ponuky pribudne do portfólia JOJ Športu od sezóny 2024/2025 UEFA Európska liga a Európska konferenčná ligy. Z ďalších športov odvysielame atletiku (berlínsky či bratislavský maratón), triatlon, volejbal (CEV Beachvolleyball), basketbal, bedminton, tenis (Davis Cup), curling (európske a svetové majstrovstvá), cyklistiku (Okolo Švajčiarska) a mnoho ďalších športov s účasťou úspešných slovenských športovcov.