WAU

viac informácií

Televízia WAU oslávila v apríli 2023 okrúhle 10. výročie svojho vysielania ako univerzálna televízna stanica, ktorá sa v posledných rokoch úspešne etablovala s bohatou ponukou krimi seriálov.

V jej programe nechýbajú tie najobľúbenejšie tituly v žánri ako Vtierka Castle (Castle), Myšlienky vraha (Criminal Minds)či kriminálky CSI: Las Vegas, Miami a New York, ale aj kultové evergreeny ako Columbo, To je vražda, napísala (Murder, She Wrote), Diagnóza: Vražda (Diagnosis: Murder) či Walker, Texas Ranger. 

Mimo krimi seriálov nájdu diváci v programe WAUky aj ďalšie populárne akvizičné seriály ako Dr. House či Stratené duše (Ghost Whisperer). 

V roku 2024 sa premiérových sérií na jej obrazovkách dočkajú fanúšikovia krimi seriálov ako CSI: Vegas, Zelenáč (The Rookie) a Vraždy v Midsomeri (Midsomer Murders). 

V poradí tretia stanica z portfólia JOJ Group prinesie svojim divákom tiež viaceré seriálové novinky, napríklad odľahčený krimi seriál Sestry Spencerové: Súkromné detektívky (Spencer Sisters), Zelenáčov spin-off Zelenáčka: FBI (The Rookie: Feds), napínavú britskú minisériu Tiesňové volanie (The Control Room) či záhadný estónsky krimi seriál Kto zastrelil Otta Muellera? (Who Shot Otto Mueller?).