LÁSKY V ISTANBULE

viac informácií

Nový slovenský seriál z orientálneho Istanbulu

JOJ prináša na slovenské obrazovky seriál plný nevšedných príbehov a dramatických zvratov, so slovensko-česko-tureckým obsadením, nakrúcaný v neprehliadnuteľných a jedinečných lokalitách priamo v Istanbule – Galata, Hagia Sofia, Eminonu square, Spice market, Yerebatan, Bebek a veľa iných nádherných lokácií na európskej aj ázijskej strane.

Dej sa odohráva v exkluzívnom prostredí ambasády, ktorá v každej epizóde rieši netradičné, až kuriózne príbehy slovenských občanov. Veľvyslanec spolu s konzulkou musia byť nápomocní napríklad pri organizovaní slovensko-tureckej svadby, príprave vernisáže svetových umelcov, adopcie a sťahovaní dieťaťa, pri plánovaní slovenského dňa na Bospore či sprostredkovaní obchodu medzi krajinami. Seriálom sa tiahne tiež osobná linka veľvyslanca a konzulky, ktorí sa v Istanbule stretnú po rokoch a ich vzťah je plný prekvapenia a peripetií.

žáner: dramatický seriál

minutáž: 50´

produkcia: NUNEZ NFE

producent: Oľga Núñezová

réžia: Ivan Holub

scenár: Tomáš Dušička

hrajú: Marian Mitaš, Lívia Bielovič, Daniel Žulčák, Jana Labajová, Peter Ondrejička, Simona Kollárová, Gregor Hološka, Juraj Bača, Maroš Kramár, Veronika Žilková, Ester Geislerová, Hana Holišová, Vlastina Svátková, Ondřej Sokol a ďalší