RANČ

viac informácií

Rodinná sága o ženskej sile, predsudkoch, odvahe i prijatí seba samého

Najnovšia sága úspešnej Danice Hričovej, scenáristky divácky najobľúbenejších seriálov (Nemocnica, Divoké kone, Vlci, ZOO, Búrlivé víno, Chlapi neplačú), prinesie na obrazovky príbeh troch generácií dvoch rodín, s ktorými zažijeme srdcervúce príbehy o sklamaní, vášni, zrade, hriechu, odpustení, no hlavne o láske.

Rodina drsnej a hrdej Zity Zemanovej potrebuje udržať Ranč a celý statok so vzácnymi koňmi nad vodou. Jediná šanca, ako znovu oprášiť lesk rodiny, je vrátiť sa k ťažbe zlata a drahých kovov v opustených baniach, ktoré im už dlho patria. Na scénu ale prichádza rodina Zitinej nenávidenej dávnej rivalky, „bosorky“ Anny. Stačí jeden deň bagrovania a z ospalých baní sa vynára nebezpečné tajomstvo s temnou zápletkou. A stačí jedno stretnutie Anninej vnučky Nely so Zitiným vnukom Ondrejom a z minulosti sa začnú vynárať pochované tajomstvá kamarátov z mladosti.

žáner: rodinný seriál

epizódy: 32 x 50´

scenár a kreatívny producent: Danica Hričová

réžia: Petr Nikolaev

hrajú: Nela Pocisková, Kristína Madarová, Anna Javorková, Dana Karolová, Eva Matejková, Roman Poláčik, Noël Czuczor, David Uzsák, Miro Noga, Helena Geregová, Hana Gregorová, Juraj Ďurdiak, Robert Sipos, Viki Petrášová a ďalší