JOJ PLUS

viac informácií

Najstaršia “menšia” stanica na Slovensku a druhá najstaršia stanica JOJ Group, ktorá vysiela od roku 2008, bude aj v ďalších sezónach domovom filmových hviezd.

JOJ Plus bude naďalej každý večer miestom napínavých, zábavných aj dramatických príbehov, ktoré vyrozprávajú svetové herecké esá v ich najznámejších aj najnovších filmoch.

Z premiérových titulov JOJ Plus odvysiela akčný triler Kandahar, napínavé snímky Posledná cesta (Paradise Highway), Nechajte ho ísť (Let him go), Poker Face či Rozpoltená (Shattered), ako aj hereckou elitou nabitú komédiu Podfuk za všetky prachy (Comeback Trail). Chýbať nebudú ani divácke filmové hity a kultové série ako Lara Croft – Tomb RaiderIndiana JonesTaxi alebo Mission Impossible.

JOJ Plus bude v roku 2024 pokračovať taktiež vo vysielaní úspešných seriálov a reality šou.

V slovenskej televíznej premiére prinesie stanica na svoje obrazovky jeden z najpopulárnejších komediálnych seriálov súčasnosti Brooklyn 99, ktorý sa radí k najlepším sitkomom poslednej dekády.

Slovenskú premiéru bude mať aj absolútna novinka medzi reality šou – súťažný formát Traitors, ktorého koncept pripomína párty hru Mafia. JOJ PLUS odvysiela jeho najlepšie zahraničné verzie.