24 PODCAST

viac informácií

24 podcast je významnou súčasťou programovej štruktúry spravodajskej televízie JOJ 24 a portálu noviny.sk. Naše podcasty nie sú tradičné audio formáty, ide o video-podcasty s pridanou hodnotou vizuality, ktoré tvoria v štúdiách s kamerami redaktori spravodajstva TV JOJ a JOJ 24. Zasahujú tak nielen bežných poslucháčov podcastov cez audio-platformy, ale aj televíznych divákov a online užívateľov. Venujú sa aktuálnym politickým, ekonomickým, kultúrnym a celospoločenským témam, ktoré hýbu našou spoločnosťou.

JOJ podcasty priebežne rozširujú svoje tematické okruhy. Medzi najúspešnejšie patrí napríklad Sme v kaviarni – politická satira v podaní komentárov Arpáda Soltésza a Petra Tkačenka, JOJ Zdravie s novinárkou Marcelou Fuknovou, JOJ History s dokumentaristkou Veronikou Homolovou Tóthovou, Na hrane TV JOJ, ale aj OK podcast s hudobníkom Ondrejom Kandráčom, či LeKár a IMunita s moderátorkou Ivetou Malachovskou a gastroenterológom Ladislavom Kuželom. Podcast Na nervy vzniká v spolupráci s IPečkom a máme tiež športový podcast Prvá liga.

V roku 2024 budú k súčasnej ponuke postupne pribúdať ďalšie novinky, napríklad cestovateľské, ekonomické či športové podcasty. Diváci sa majú opäť na čo tešiť.