AKVIZÍCIE NA TV JOJ

viac informácií

Filmová ponuka televízie JOJ bude naďalej bezkonkurenčne kvalitná a bohatá. Jej akvizičná knižnica bola na rok 2024 posilnená o tie najnovšie a najlepšie kinohity, napríklad aj od popredných filmových štúdií ako Universal, Disney či MGM. Veľká väčšina titulov je určená pre univerzálneho rodinného diváka, na ktorého TV JOJ primárne cieli.

Tí najmenší, ale aj ich rodičia, sa môžu tešiť na animáky ako Rachot (Rumble), Krúdovci: Nový vek (Croods: A New Age), Trollovia: Svetové turné (Trolls World Tour), ale aj na milý rodinný film Tajná centrála (Secret Headquarters).

Na svoje si prídu aj náročnejší dospelí diváci. Môžu sa tešiť na kvalitné tituly ako Klan Gucci (House of Gucci), biografickú kriminálnu drámu, v ktorej hviezdia Lady Gaga, Adam Driver či Al Pacino, alebo na komediálnu drámu Babylon, ktorá je taktiež plná hviezd na čele s Margot Robbie a Bradom Pittom, a v neposlednom rade na oceňovanú sci-fi komediálnu drámu Všetko, všade, naraz (Everything Everywhere All at Once), ktorá má na konte 11 Oscarov. Najmä ženy poteší hudobná komediálna dráma Hlas lásky (Aline), inšpirovaná životom speváčky Céline Dion, či romantická komediálna dráma Ako spraviť ženu šťastnou (How to Please a Woman).

V premiérovej filmovej ponuke televízie JOJ už tradične nebude núdza ani o akčnejšie tituly ako napríklad akčnú dráma Top Gun: Maverick s Tomom Cruiesom v hlavnej úlohe, akčnú komédiu Badman: Supersmoliar (Badman), akčnú fantasy drámu Princezná (The Princess) či akčný katastrofický sci-fi film Moonfall.

Na JOJke ani v roku 2024 nebudú chýbať nové akvizičné seriály ako napríklad severské krimi Wisting, ľahký taliansky krimi seriál Viola (Viola come il Mare), americké akčné drámy Kraj požiarov (Fire Country) a Odstreľovač (Shooter) či medicínsky seriál Dobrá doktorka (Good Sam).