JOJKO & ŤUKI

viac informácií

JOJko

Televízia JOJko, ktorá koncom roka 2019 nahradila vtedy štvorročnú TV Rik, je etablovanou značkou na televíznom trhu. Je najznámejšou, najsledovanejšou a najobľúbenejšou detskou televíznou stanicou. Je dostupná v 95 % domácnostiach (čo je viac ako milión domácností) na celom Slovensku a má vzdelávaco-výchovný charakter.

Programová štruktúra JOJka je zostavená zo zahraničných akvizícií, z československých rozprávok a formátov z vlastnej produkcie, ktoré do vysielania pribúdajú každý rok.

Za posledné roky sme detským divákom priniesli dobrodružstvá aj pesničky obľúbených detských interpretov Sníčka, Dúhalky či kapely MalinyJam, edukatívny animovaný seriál o výchove detí Jojo, to vážne?!, hudobno-ekologický seriál Ekofaktor, seriál z prostredia zoologickej záhrady Zoopark, či reláciu Babička rozprávaj, ktorá sa zaoberá slovenskými tradíciami a kultúrou v spolupráci s Kandráčovcami.

Medzi najobľúbenejšie akvizície patria animované seriály Labková patrola, Máša a medveď, Pat a Mat alebo Sponge Bob. Aj v roku 2024 sa najmenší diváci môžu tešiť na atraktívne akvizície a edukatívne programy z vlastnej tvorby.

JOJko eventy

TV JOJko zabáva divákov nielen prostredníctvom televízneho vysielania. Najmenší fanúšikovia prichádzajú do kontaktu so stanicou a detskými interpretmi na eventoch po celom Slovensku i Česku. Hudobno-zábavné podujatia sú spestrené s množstvom športových aktivít, napríklad JOJKO BIKE CUP – preteky na detských odrážadlách. Deti si môžu na podujatiach nielen zasúťažiť, ale aj zaspievať a zatancovať.

Hudba našich detských interpretov sa k deťom dostane aj prostredníctvom CD a DVD. Spolupracujeme tiež s najlepšími detskými interpretmi Fíha tralala či Spievankovom – vysielame seriály Angličanina a Letný hit a so Spievankovom plánujeme spoločný projekt o Slušnom správaní.

JOJ Group zároveň vydáva pod značkou detskej televízie aj knižné tituly, ktorými sa snaží motivovať najmenších čitateľov k čítaniu a rozvíjaniu fantázie. Najnovším počinom je kniha Jojo, to vážne?!, ktorej predlohou je rovnomenný seriál z vlastnej produkcie. Autorkou knihy je Branislava Hronská, vydalo ju vydavateľstvo Ikar.

ŤUKI TV

Druhá detská stanica z portfólia JOJ Group vysielajúca v slovenčine ponúka detským divákom v predškolskom veku množstvo tradičných aj nových rozprávok. Ťuki TV bola ako televízna stanica vytvorená celá na mieru obchodného klienta JOJ Group a je dostupná len pre zákazníkov slovenského operátora Telekom.

V bohatom programe televízie deti nájdu staršie kultové aj novšie moderné obľúbené rozprávky, zahraničné dabované aj čisto slovenské seriály. Za všetky spomeňme napríklad Macko Uško, Bob a Bobek, Králiky z klobúka, O dievčatku Makovičke, Pat a Mat, ale aj nové obľúbené rozprávky ako Máša a medveď, Robin Hood, Ovečka Shaun alebo Labková Patrola.

Diverzitu portfólia stanice Ťuki TV dopĺňajú aj vlastné relácie pripravované v spolupráci s obľúbeným spevákom Mirom Jarošom.