NIKDY NEHOVOR NIKDY

viac informácií

Všetko zlé môže byť aj na niečo dobré.

Producenti kinohitov Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám tento raz priniesli film Braňa Mišíka, známeho televízneho režiséra (napríklad JOJ seriálov ZOO, Divoké kone či Panelák). Mišík s touto romantickou komédiou v lete 2023 úspešne debutoval v kinách a už po siedmych týždňoch premietania prekonal hranicu 300-tisíc divákov!

Naďu a Petra stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Po nevinnej zrážke ich áut začnú na seba narážať aj v bežnom živote. Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Peter tak spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti, ale aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych… pretože všetko sa môže stať.

žáner: romantická komédia

minutáž: 104´

réžia a scenár: Braňo Mišík

hrajú: Tereza Kostková, Tomáš Maštalír, Lenka Krobotová, Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Petr Vondráček, Pavla Tomicová, Jana Kovalčíková, Štefan Martinovič, Erika Stárková, Lucia Siposová, Zuzana Kanócz, Juraj Šoko Tabaček, Branislav Bystriansky, Juraj Hrčka, Daniel Fischer, Matej Landl, Marek Geišberg, Dominika Mirgová a ďalší