PRIMA PLUS

viac informácií

Romantika aj detektívne zápletky v seriálových novinkách, ale tiež zábava v množstve originálnych relácií. To je televízny kanál Prima PLUS, ktorý prináša na slovenské obrazovky to najlepšie z tvorby skupiny Prima.

V roku 2024 nebudú chýbať premiérové epizódy rodinného seriálu ZOO alebo krimi série Zákony vlka. Svoje domáce recepty a neraz aj povahy ukazujú každý podvečer súťažiaci v relácii Prostřeno! Vo svojich úspešných talkshow so známymi hosťami divákov pobavia Jan Kraus či Honza Dědek. Aké je to vziať dve malé dcéry na cestu autom na Kaukaz, Arabský polostrov, ale aj za polárny kruh ukáže Fotr na tripu.

Majstri improvizácie budú aj v ďalších sezónach baviť publikum v Prima Partičke. Vychýrení českí kutili prezradia svoje najlepšie rady a tipy v legendárnom Receptáři Prima nápadů, Vychytávkach Ládi Hrušky či Libovkách Pepy Libického. A na exkurziu po reštauráciách s legendárnym Zdeňkom Pohlreichom sa diváci prostredníctvom obrazoviek radi vyberú v programe Ano, šéfe!, ktorý zmenil pohľad na gastronómiu nielen v Česku.